معرفی شرکت Refleks ترکیه:

شرکت Refleks ترکیه در سال 2007 میلادی در کشور ترکیه توسط آقای ظفر عرفان اونر تاسیس شده است. این شرکت تولید کننده و توزیع کننده تجهیزات پیشرفته حفاظت در برابر حریق می‌باشد. گروهی از تجهیزات تولید شده توسط این شرکت، سیستم‌های اطفای حریق مبتنی بر گاز است. سیستم‌های اطفای حریق مبتنی بر گاز تولید شده توسط این کمپانی موارد زیر را در برمی‌گیرد:

کلیه تجهیزات اطفای حریق مبتنی بر گاز مجموعه Refleks مطابق علامت تجاری RSS طراحی، اسمبل، تست و تولید شده و به بازارهای جهانی عرضه می‌شوند.

تولیدات شرکت Refleks جهت کارخانجات صنعتی، صنایع نفت و گاز و تجهیزات دریایی، سیستم‌های مخابراتی، موزه‌ها و گالری‌ها، مراکز اسناد، خزانه‌های اشیا، اسناد و اوراق بهاردار، مراکز داده و دیتاسنترها، پست‌های برق و صنایع نظامی مطلوب بوده و مورد استفاده قرار می‌گیرند.

کلیه مراحل تولید تجهیزات، از طراحی تا بسته‌بندی و ارسال توسط پرسنل متخصص شرکت Refleks در کارخانه این شرکت در شهر استامبول ترکیه انجام می‌شود.

کلیه تجهیزات تولید شده این شرکت در بخش طراحی، کنترل کیفیت، فرآیندهای ایمنی، مباحث زیست محیطی و تولید، دارای  تائیدیه‌های معتبر جهانی از قبیل π0036،‌ TPED، CE، ISO، IMO، GOST-R و VDS می‌باشند.